Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Maty wejściowe


Brud, wilgoć, błoto i kurz w strefie wejściowej wpływają nie tylko na pierwsze wrażenie odwiedzających, ale również na wzrost kosztów utrzymania całego budynku w czystości. Maty wejściowe rozwiązują te problemy. Dobrze zaprojektowane wejście wyłożone matami wejściowymi w znacznym stopniu poprawia estetykę wejścia oraz chroni powierzchnię podłóg wewnątrz budynku przed rysowaniem i uszkodzeniami. Dodatkową zaletą jest ograniczenie ilości wilgoci i wody, co zapobiega przypadkowym upadkom spowodowanym poślizgnięciem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

The player will show in this paragraph

Rodzaje mat :


  1. Maty podłogowe NOMAD Terra
  2. Asortyment mat podłogowych Nomad Terra jest zaprojektowany specjalnie do usuwania zanieczyszczeń z obuwia. Można je instalować na zewnątrz budynku, we wgłębieniu pod wycieraczkę oraz wewnątrz budynku. Dzięki swojej wytrzymałości i strukturze o otwartym splocie, pozwala usunąć większość zanieczyszczeń wnoszonych na podeszwach obuwia do budynku.

  3. Maty podłogowe NOMAD Optima
  4. Maty Podłogowe na aluminiowych ramach, należące do asortymentu Nomad Optima, instaluje się we wgłębieniach pod wycieraczkę. Zapewniają doskonałe zabezpieczenie przed wnoszeniem brudu i wilgoci do wewnątrz budynku.

  5. Maty podłogowe NOMAD Modular
  6. To unikalny i nowoczesny system mat, wykonany ze specjalnego syntetycznego materiału. Opatentowana konstrukcja zapewnia bardzo wysoką zdolność do usuwania zanieczyszczeń i ukrywania ich wewnątrz maty. System składa się z modułów w kształcie kwadratów.

  7. Maty podłogowe NOMAD Aqua
  8. Dzięki swojej strukturze, na którą składają się dwa rodzaje włókien, Nomad Aqua doskonale usuwają i ukrywają drobne cząsteczki brudu i wilgoci. Różne kombinacje tych czterech rodzajów mat podłogowych pozwolą Państwu zaprojektować, według sowich wymagań, obszar przy wejściu do budynku.Modeso

Firma Modeso jest autoryzowanym dystrybutorem firmy 3M.

Dystrybutor

Systemy Prezentacji Folie Maty Taśmy Antypoślizgowe Filtry Prywatyzujące Lampy LED Systemy Oświetlenia Kontakt


© MODESO 2008. All rights reserved